Ondernemingen in Sint-Truiden

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Winkelen: 21,5%
 Restaurants: 10,8%
 Professionele Diensten: 9,8%
 Medisch: 9,1%
 Industrie: 8,1%
 Voedsel: 6,3%
 Thuisdiensten: 6%
 Beauty & Spas: 5,6%
 Andere: 22,8%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Autogarage594.11.180,0
Kappers644.31.280,0
Schoonheidsalons904.31.800,0
Lening Bedrijven404.5800,0
Bakkerijen424.2840,0
Buurtwinkels en supermarkten764.21.520,0
Algemene Aannemers434.5860,0
Bouw anders384.2760,0
Onroerend Goed483.8960,0
Bouw van gebouwen694.21.380,0
Huisartsen514.61.020,0
Medisch en gezondheid1494.32.980,0
Tandartsen454.2900,0
Ziekenhuizen583.81.160,0
Advocaten/juristen414.2820,0
Bars en café's844.21.680,0
Café's594.01.180,0
Apotheken424.4840,0
Bouwmarkten514.01.020,0
Dameskleding394.2780,0
Electronicawinkel554.11.100,0
Huishoudelijke apparaten564.01.120,0
Kantoorartikelen564.11.120,0
Kledingwinkels774.21.540,0
Gebied van Sint-Truiden, Vlaanderen55.248 m²
Bevolking50
Mannelijke bevolking25 (49,2%)
Vrouwelijke bevolking25 (50,8%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +6,4%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 0%
Gemiddelde leeftijd45,5
Gemiddelde leeftijd bij de mannen44,5
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen46,6
BuurtenBorgerhout, Brasschaat, Brecht, Herentals, Mol
Lokale tijddonderdag 23:18
TijdzoneMidden-Europese zomertijd
Breedte- & lengtegraad50.81679° / 5.18647°
Postcodes3800

Sint-Truiden, Vlaanderen - Kaart

Sint-Truiden, Vlaanderen Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking47505050
Bevolkingsdichtheid850,7 / km²905,0 / km²905,0 / km²905,0 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Sint-Truiden Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Afname van 0% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Sint-Truiden, Vlaanderen+6,4%0%0%
Sint-Truiden (city)+0,9%+2,9%+5%
Limburg+13,4%+11,5%+8,9%
België+15,7%+13,2%+10%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Sint-Truiden, Vlaanderen Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 45,5 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Sint-Truiden, Vlaanderen45,5 jaar46,6 jaar44,5 jaar
Sint-Truiden (city)45,6 jaar46,6 jaar44,5 jaar
Limburg43,2 jaar43,9 jaar42,4 jaar
België41,4 jaar42,5 jaar40,3 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Sint-Truiden, Vlaanderen Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 905,0 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Sint-Truiden, Vlaanderen5055.248 m²905,0 / km²
Sint-Truiden (city)23.69522,8 km²1.037 / km²
Limburg869.0742.427,4 km²358,0 / km²
België11,3 miljoen30.664,8 km²367,9 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Sint-Truiden, Vlaanderen Historische en Geschatte Bevolking

Geschatte oudere bevolking tot 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Sint-Truiden
 Netnummer 11: 86,1%
 Netnummer 4: 11%
 Andere: 2,9%

Bedrijfsspreiding voor Sint-Truiden, Vlaanderen

 Goedkoop: 42%
 Matig: 40,8%
 Duur: 15,1%
 Erg Duur: 2,1%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Sint-Truiden, Vlaanderen CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Sint-Truiden, Vlaanderen413 t8,26 t7.475 t/km²
Sint-Truiden (city)193.035 t8,15 t8.455 t/km²
Limburg7.023.062 t8,08 t2.893 t/km²
België92.691.347 t8,22 t3.022 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Sint-Truiden, Vlaanderen CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)413 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd8,26 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)7.475 t/km²

Natuurlijk gevarenrisico

Relatief risico op 10
OverstromingHoog (7)
AardbevingLage (2)
* Risico, met name met betrekking tot overstromingen of aardverschuivingen, is mogelijk niet voor het hele gebied.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
13-07-200806:453,847,8 km4.000 mBelgiumusgs.gov
24-11-200719:103,763,6 km13.000 mBelgiumusgs.gov
28-11-200600:193,160,2 km4.000 mThe Netherlandsusgs.gov
31-08-200214:283,246,1 km10.000 mBelgiumusgs.gov
22-07-200205:393,256,3 km10.000 mBelgiumusgs.gov
09-11-200116:433,235,5 km10.000 mBelgiumusgs.gov
07-07-200106:393,148,3 km10.000 mBelgiumusgs.gov
22-06-200119:023,642,6 km10.000 mBelgiumusgs.gov
22-06-200118:53442 km10.000 mBelgiumusgs.gov
22-06-200118:394,839,1 km10.000 mBelgiumusgs.gov

Zoek het optreden van aardbevingen nabij Sint-Truiden, Vlaanderen

Vroegste datum  Uiterste datum 
 Magnitude 3.0 en hoger   Magnitude 4.0 en hoger   Magnitude 5.0 en hoger 

Sint-Truiden, Vlaanderen

Sint-Truiden (Frans: Saint-Trond, Limburgs: Sintruin) is een stad en gemeente in de Belgische provincie Limburg. Met haar 107 km² is Sint-Truiden qua oppervlakte de grootste gemeente van Limburg. De gemeente telt bijna 40.000 inwoners, waarmee het de vierde st..  ︎  Sint-Truiden Wikipedia Page

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.