Ondernemingen in Ukkel

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Winkelen: 17,3%
 Medisch: 16,7%
 Professionele Diensten: 15,6%
 Restaurants: 7,6%
 Thuisdiensten: 6,9%
 Industrie: 5,4%
 Andere: 30,5%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde leeftijd van het bedrijfGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Kappers1004.416,7
Schoonheidsalons1404.523,3
Lening Bedrijven753.012,5
Buurtwinkels en supermarkten1194.019,8
Bouw anders784.013,0
Onroerend Goed2214.136,8
Bouw van gebouwen784.113,0
Artsen en Chirurgen1004.316,7
Fysiotherapie1204.920,0
Huisartsen3674.261,1
Medisch en gezondheid6424.0107,0
Tandartsen1364.522,7
Ziekenhuizen963.516,0
Accountants893.914,8
Advocaten/juristen1794.429,8
Architecten1494.824,8
Corporate management2563.642,7
Bars en café's894.014,8
Electronicawinkel1463.924,3
Kantoorartikelen1114.018,5
Kledingwinkels1183.919,7
Gebied van Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest1,106 km²
Bevolking6.002
Mannelijke bevolking2.774 (46,2%)
Vrouwelijke bevolking3.228 (53,8%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +8,3%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 +9,1%
Gemiddelde leeftijd41,2
Gemiddelde leeftijd bij de mannen39
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen43
BuurtenChurchill, Dieweg, Forest, Fort Jaco, Globe, Observatoire, Uccle
Lokale tijddonderdag 22:37
TijdzoneMidden-Europese zomertijd
Breedte- & lengtegraad50.80225° / 4.33943°
Postcodes1180

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest - Kaart

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking5.5425.5135.5016.002
Bevolkingsdichtheid5.012 / km²4.985 / km²4.974 / km²5.428 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Ukkel Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Toename van 9,1% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest+8,3%+8,9%+9,1%
Brussel+56,8%+37,3%+23,7%
Brussels Hoofdstedelijk Gewest+57,3%+37,4%+23,7%
België+15,7%+13,2%+10%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 41,2 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest41,2 jaar43 jaar39 jaar
Brussel35,7 jaar36,3 jaar35,1 jaar
Brussels Hoofdstedelijk Gewest35,8 jaar36,4 jaar35,1 jaar
België41,4 jaar42,5 jaar40,3 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest Bevolkingspiramide

Bevolking per leeftijd en geslacht
LeeftijdMannelijkVrouwelijkTotaal
Onder 5163159323
5-9172168340
10-14171167339
15-19174169343
20-24188189378
25-29183204388
30-34188205394
35-39185215400
40-44204226431
45-49197228426
50-54189212401
55-59168197366
60-64154188342
65-69129167296
70-7493126219
75-7979126205
80-8466119185
85 Plus70163234
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 5.428 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest6.0021,106 km²5.428 / km²
Brussel1,2 miljoen170,4 km²6.804 / km²
Brussels Hoofdstedelijk Gewest1,2 miljoen162,4 km²7.276 / km²
België11,3 miljoen30.664,8 km²367,9 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest geschatte bevolking

Geschatte bevolking van 1975 tot 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Buurten

Bedrijfsdistributie per buurt in Ukkel
 Uccle: 31,6%
 Globe: 17,7%
 Churchill: 12,5%
 Fort Jaco: 6,6%
 Andere: 31,6%

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Ukkel
 Netnummer 2: 90,6%
 Netnummer 4: 9%
 Andere: 0,5%

Bedrijfsspreiding voor Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest

 Matig: 44,8%
 Goedkoop: 34%
 Duur: 17,2%
 Erg Duur: 4%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest44.130 t7,35 t39.909 t/km²
Brussel8.745.052 t7,54 t51.332 t/km²
Brussels Hoofdstedelijk Gewest8.745.994 t7,4 t53.842 t/km²
België92.691.347 t8,22 t3.022 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)44.130 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd7,35 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)39.909 t/km²

Natuurlijk gevarenrisico

Relatief risico op 10
OverstromingHoog (7)
AardbevingLage (2)
* Risico, met name met betrekking tot overstromingen of aardverschuivingen, is mogelijk niet voor het hele gebied.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Earthquake Hazard Distribution - Peak Ground Acceleration. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4BZ63ZS.
3. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
12-09-200818:143,368 km5.000 mBelgiumusgs.gov
13-07-200818:333,257,5 km4.000 mBelgiumusgs.gov
13-07-200806:453,825,3 km4.000 mBelgiumusgs.gov
09-11-200116:433,293 km10.000 mBelgiumusgs.gov
22-06-200118:394,894,5 km10.000 mBelgiumusgs.gov
19-06-199518:544,347 km20.000 mBelgiumusgs.gov
20-07-199411:013,561,3 km5.000 mBelgiumusgs.gov
20-07-199411:013,154,4 km5.000 mBelgiumusgs.gov
11-06-199310:043,395,1 km10.000 mBelgiumusgs.gov
29-08-199202:224,167,2 km17.900 mBelgiumusgs.gov

Zoek het optreden van aardbevingen nabij Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Vroegste datum  Uiterste datum 
 Magnitude 3.0 en hoger   Magnitude 4.0 en hoger   Magnitude 5.0 en hoger 

Ukkel, Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Ukkel (Frans: Uccle) is na de stad Brussel zelf de grootste gemeente in oppervlakte van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en ligt ten zuiden van Brussel-centrum. De gemeente telt ruim 78.000 inwoners. is één van de groenere gemeenten van het Brussels Hoofdst..  ︎  Ukkel Wikipedia Page

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.