Ondernemingen in Almere Buiten

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Winkelen: 18,3%
 Professionele Diensten: 15,9%
 Onderwijs: 8,4%
 Industrie: 8,1%
 Beauty & Spas: 6,3%
 Thuisdiensten: 6,1%
 Medisch: 6%
 Voedsel: 5,5%
 Restaurants: 5,2%
 Andere: 20,2%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde leeftijd van het bedrijfGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Autogarage2434.25,3
Kappers2624.55,7
Schoonheidsalons4864.510,6
Lening Bedrijven3233.97,0
Algemene Aannemers3873.98,4
Bouw anders5284.311,5
Onroerend Goed3114.16,8
Bouw van gebouwen2414.05,3
Groothandelelaren2664.35,8
Medisch en gezondheid1.0474.122,8
Accountants4114.49,0
Corporate management3604.27,9
Gespecialiseerde ontwerpen2454.65,3
Electronicawinkel4254.09,3
Kantoorartikelen4374.39,5
Kledingwinkels2273.95,0
Gebied van Almere Buiten, Flevoland12,2 km²
Bevolking45.828
Mannelijke bevolking22.749 (49,6%)
Vrouwelijke bevolking23.079 (50,4%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +100,4%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 +42%
Gemiddelde leeftijd36
Gemiddelde leeftijd bij de mannen35,7
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen36,3
BuurtenAlmere Buiten, Almere Haven, Almere Poort, Almere Stad
Lokale tijdvrijdag 11:48
TijdzoneMidden-Europese zomertijd
Breedte- & lengtegraad52.395° / 5.27639°
Postcodes13091311131213131314Meer

Almere Buiten, Flevoland - Kaart

Almere Buiten, Flevoland Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking22.87324.56732.27245.828
Bevolkingsdichtheid1.875 / km²2.013 / km²2.645 / km²3.756 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Almere Buiten Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Toename van 42% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Almere Buiten, Flevoland+100,4%+86,5%+42%
Flevoland+112,5%+58,8%+30,3%
Nederland+24,3%+13,4%+6,5%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Almere Buiten, Flevoland Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 36 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Almere Buiten, Flevoland36 jaar36,3 jaar35,7 jaar
Flevoland36,7 jaar37,2 jaar36,2 jaar
Nederland41 jaar41,7 jaar40,2 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Almere Buiten, Flevoland Bevolkingspiramide

Bevolking per leeftijd en geslacht
LeeftijdMannelijkVrouwelijkTotaal
Onder 51.6001.5523.153
5-91.7051.6113.317
10-141.6631.6013.265
15-191.6761.5793.256
20-241.4991.4592.959
25-291.5071.5923.100
30-341.4771.6773.154
35-391.6781.8333.511
40-441.9522.0283.980
45-492.0552.0704.125
50-541.8021.7963.599
55-591.4291.3142.744
60-641.1001.0252.125
65-695835771.161
70-74393458851
75-79298390688
80-84210293503
85 Plus120225345
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Almere Buiten, Flevoland Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 3.756 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Almere Buiten, Flevoland45.82812,2 km²3.756 / km²
Flevoland420.2162.412,6 km²174,2 / km²
Nederland16,9 miljoen41.398,3 km²408,7 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Almere Buiten, Flevoland Historische en Geschatte Bevolking

Geschatte bevolking van 1970 tot 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Buurten

Bedrijfsdistributie per buurt in Almere Buiten
 Almere Stad: 50,7%
 Almere Buiten: 23,3%
 Almere Haven: 11%
 Andere: 14,9%

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Almere Buiten
 Netnummer 36: 60,3%
 Netnummer 6: 31,9%
 Andere: 7,8%

Bedrijfsspreiding voor Almere Buiten, Flevoland

 Goedkoop: 45,2%
 Matig: 42,8%
 Duur: 9,6%
 Erg Duur: 2,4%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Almere Buiten, Flevoland CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Almere Buiten, Flevoland506.984 t11,1 t41.560 t/km²
Flevoland3.871.416 t9,21 t1.604 t/km²
Nederland167.743.567 t9,91 t4.051 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Almere Buiten, Flevoland CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)506.984 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd11,1 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)41.560 t/km²

Natuurlijk gevarenrisico

Relatief risico op 10
OverstromingGemiddels (4)
* Risico, met name met betrekking tot overstromingen of aardverschuivingen, is mogelijk niet voor het hele gebied.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
08-09-201112:024,294,4 km6.000 mGermanyusgs.gov
09-09-200121:303,457,1 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
08-09-200123:583,856,7 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
11-09-199905:323,790,5 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
28-07-199512:24478,2 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
20-09-199418:123,459,8 km5.000 mThe Netherlandsusgs.gov
01-12-198912:093,132 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.