Ondernemingen in Arnhem

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Winkelen: 19,1%
 Professionele Diensten: 16,7%
 Onderwijs: 7,8%
 Restaurants: 7,8%
 Industrie: 7,5%
 Medisch: 6,5%
 Thuisdiensten: 5,5%
 Andere: 29,2%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde leeftijd van het bedrijfGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Kappers2064.41,5
Schoonheidsalons3284.42,4
Lening Bedrijven2113.51,5
Algemene Aannemers2493.81,8
Bouw anders3334.12,4
Onroerend Goed4084.03,0
Bouw van gebouwen2294.21,7
Medisch en gezondheid9304.26,8
Corporate management4084.33,0
Gespecialiseerde ontwerpen33415,6 jaar4.82,4
Reclame en Marketing2044.81,5
Café's2094.21,5
Electronicawinkel3034.02,2
Kantoorartikelen46223,4 jaar3.93,4
Kledingwinkels3204.02,3
Gebied van Arnhem, Gelderland51,8 km²
Bevolking136.735
Mannelijke bevolking67.869 (49,6%)
Vrouwelijke bevolking68.866 (50,4%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +34,1%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 +9,2%
Gemiddelde leeftijd37,7
Gemiddelde leeftijd bij de mannen37,1
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen38,3
Netnummers26
BuurtenBurgemeesterswijk, Industrieterrein, Kronenburg, Markt, Spijkerbuurt, Spijkerkwartier, Stationsplein
Lokale tijddinsdag 06:32
TijdzoneMidden-Europese zomertijd
Weer11.0°C heldere lucht
Breedte- & lengtegraad51.98° / 5.91111°
Postcodes68006811681268136814Meer

Arnhem, Gelderland - Kaart

Arnhem, Gelderland Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking101.971115.074125.168136.735
Bevolkingsdichtheid1.967 / km²2.220 / km²2.414 / km²2.638 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Arnhem Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Toename van 9,2% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Arnhem, Gelderland+34,1%+18,8%+9,2%
Gelderland+23%+12,2%+5,6%
Nederland+24,3%+13,4%+6,5%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Arnhem, Gelderland Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 37,7 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Arnhem, Gelderland37,7 jaar38,3 jaar37,1 jaar
Gelderland41,5 jaar42,3 jaar40,7 jaar
Nederland41 jaar41,7 jaar40,2 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Arnhem, Gelderland Bevolkingspiramide

Bevolking per leeftijd en geslacht
LeeftijdMannelijkVrouwelijkTotaal
Onder 54.2884.0958.383
5-93.8123.5987.410
10-143.5943.3466.940
15-193.6683.7177.386
20-245.0715.26110.332
25-295.5825.54911.131
30-345.6585.45111.110
35-395.4445.16610.610
40-445.7365.20310.940
45-495.2164.82610.042
50-544.4734.5289.001
55-593.9984.1138.111
60-643.9553.9087.864
65-692.4742.6665.141
70-741.9652.3084.273
75-791.3521.8703.223
80-849271.5542.482
85 Plus6561.7082.364
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Arnhem, Gelderland Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 2.638 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Arnhem, Gelderland136.73551,8 km²2.638 / km²
Gelderland2,0 miljoen5.135,4 km²395,0 / km²
Nederland16,9 miljoen41.398,3 km²408,7 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Arnhem, Gelderland Historische en Geschatte Bevolking

Geschatte bevolking van 1000 tot 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Buurten

Bedrijfsdistributie per buurt in Arnhem
 Spijkerkwartier: 21,8%
 Markt: 13,7%
 Industrieterrein: 8,3%
 Stationsplein: 5,2%
 Andere: 51,1%

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Arnhem
 Netnummer 26: 63,4%
 Netnummer 6: 28,8%
 Andere: 7,8%

Bedrijfsspreiding voor Arnhem, Gelderland

 Goedkoop: 47,3%
 Matig: 39,5%
 Duur: 11,8%
 Erg Duur: 1,4%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Arnhem, Gelderland CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Arnhem, Gelderland1.557.247 t11,4 t30.045 t/km²
Gelderland23.051.858 t11,4 t4.488 t/km²
Nederland167.743.567 t9,91 t4.051 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Arnhem, Gelderland CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)1.557.247 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd11,4 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)30.045 t/km²

Natuurlijk gevarenrisico

Relatief risico op 10
OverstromingGemiddels (4)
* Risico, met name met betrekking tot overstromingen of aardverschuivingen, is mogelijk niet voor het hele gebied.
Sources:
1. Dilley, M., R.S. Chen, U. Deichmann, A.L. Lerner-Lam, M. Arnold, J. Agwe, P. Buys, O. Kjekstad, B. Lyon, and G. Yetman. 2005. Natural Disaster Hotspots: A Global Risk Analysis. Washington, D.C.: World Bank. https://doi.org/10.1596/0-8213-5930-4.
2. Center for Hazards and Risk Research - CHRR - Columbia University, Center for International Earth Science Information Network - CIESIN - Columbia University. 2005. Global Flood Hazard Frequency and Distribution. Palisades, NY: NASA Socioeconomic Data and Applications Center (SEDAC). https://doi.org/10.7927/H4668B3D.

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
08-09-201112:024,234 km6.000 mGermanyusgs.gov
23-07-200919:584,165,9 km5.000 mGermanyusgs.gov
25-12-200805:533,273,2 km1.000 mGermanyusgs.gov
09-12-200819:283,357,7 km10.000 mGermanyusgs.gov
12-11-200812:563,475,7 km1.000 mGermanyusgs.gov
18-09-200807:333,261 km1.000 mGermanyusgs.gov
13-05-200802:553,365,5 km1.000 mGermanyusgs.gov
01-05-200823:543,167,6 km1.000 mGermanyusgs.gov
23-04-200805:103,168,3 km1.000 mGermanyusgs.gov
11-03-200811:173,480,8 km10.000 mGermanyusgs.gov

Zoek het optreden van aardbevingen nabij Arnhem, Gelderland

Vroegste datum  Uiterste datum 
 Magnitude 3.0 en hoger   Magnitude 4.0 en hoger   Magnitude 5.0 en hoger 

Arnhem, Gelderland

Arnhem (uitspraakː  /ˈɑrnhɛm/ (info / uitleg) of  /ˈɑrnɛm/ (info / uitleg), Arnhems: Ernem) is een stad, gemeente en oude Hanzestad in Nederland. Het is de hoofdstad van de provincie Gelderland. De gemeente Arnhem heeft 152.506 inwoners per 31 maart 2015 (bron..  ︎  Arnhem Wikipedia Page

Postcodes

Percentage bedrijven op Postcodes in Arnhem
 Postcode 6811: 13,1%
 Postcode 6828: 8,5%
 Postcode 6814: 7,8%
 Postcode 6824: 6,8%
 Postcode 6827: 5,6%
 Postcode 6836: 5,1%
 Andere: 53,1%

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.