Ondernemingen in Hoofddorp

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Winkelen: 19,5%
 Professionele Diensten: 16,4%
 Industrie: 9%
 Onderwijs: 7,1%
 Medisch: 6,4%
 Restaurants: 5,8%
 Thuisdiensten: 5,3%
 Beauty & Spas: 5,2%
 Andere: 25,3%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde leeftijd van het bedrijfGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Autogarage1054.22,6
Schoonheidsalons1474.33,6
Lening Bedrijven1413.63,4
Algemene Aannemers1434.13,5
Bouw anders1454.33,5
Onroerend Goed1583.93,8
Bouw van gebouwen1394.23,4
Groothandelelaren1023.42,5
Medisch en gezondheid2854.06,9
Accountants1774.64,3
Corporate management1464.23,5
Electronicawinkel1804.04,4
Kantoorartikelen31739,7 jaar4.07,7
Kledingwinkels1083.92,6
Gebied van Hoofddorp, Noord-Holland37,9 km²
Bevolking41.176
Mannelijke bevolking20.480 (49,7%)
Vrouwelijke bevolking20.696 (50,3%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +189,1%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 +43,3%
Gemiddelde leeftijd39,8
Gemiddelde leeftijd bij de mannen39,5
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen40
Netnummers23
BuurtenBeukenhorst-Oost, De Hoek, Floriande-Oost, Graan voor Visch-Zuid, Hoofddorp, Hoofddorp-Noord, Hoofddorp-Oost
Lokale tijddinsdag 16:05
TijdzoneMidden-Europese zomertijd
Breedte- & lengtegraad52.3025° / 4.68889°
Postcodes21312132213321342135

Hoofddorp, Noord-Holland - Kaart

Hoofddorp, Noord-Holland Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking14.24421.01828.72841.176
Bevolkingsdichtheid376,3 / km²555,2 / km²758,9 / km²1.087 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Hoofddorp Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Toename van 43,3% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Hoofddorp, Noord-Holland+189,1%+95,9%+43,3%
Noord-Holland+32,8%+18,1%+9%
Nederland+24,3%+13,4%+6,5%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Hoofddorp, Noord-Holland Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 39,8 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Hoofddorp, Noord-Holland39,8 jaar40 jaar39,5 jaar
Noord-Holland40,4 jaar40,9 jaar39,9 jaar
Nederland41 jaar41,7 jaar40,2 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Hoofddorp, Noord-Holland Bevolkingspiramide

Bevolking per leeftijd en geslacht
LeeftijdMannelijkVrouwelijkTotaal
Onder 51.3551.3082.663
5-91.5181.4432.961
10-141.4201.3032.724
15-191.2771.2232.501
20-241.1331.0282.162
25-299911.0262.017
30-341.1651.3092.474
35-391.5481.6943.243
40-441.9111.9243.836
45-491.8041.7533.558
50-541.4791.4172.897
55-591.3031.2712.575
60-641.3151.2752.590
65-698398471.687
70-746196461.266
75-79398508907
80-84241366607
85 Plus164354518
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Hoofddorp, Noord-Holland Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 1.087 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Hoofddorp, Noord-Holland41.17637,9 km²1.087 / km²
Noord-Holland2,8 miljoen4.094,3 km²671,9 / km²
Nederland16,9 miljoen41.398,3 km²408,7 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Hoofddorp, Noord-Holland Historische en Geschatte Bevolking

Geschatte bevolking van 1600 tot 2100
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Buurten

Bedrijfsdistributie per buurt in Hoofddorp
 Hoofddorp: 49,8%
 Beukenhorst-Oost: 10,8%
 Hoofddorp-Noord: 7%
 Hoofddorp-Oost: 7%
 Andere: 25,5%

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Hoofddorp
 Netnummer 23: 63%
 Netnummer 6: 24,6%
 Netnummer 20: 5,2%
 Andere: 7,2%

Bedrijfsspreiding voor Hoofddorp, Noord-Holland

 Goedkoop: 40,9%
 Matig: 39%
 Duur: 12,9%
 Erg Duur: 7,2%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Hoofddorp, Noord-Holland CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Hoofddorp, Noord-Holland490.279 t11,9 t12.951 t/km²
Noord-Holland23.619.213 t8,59 t5.768 t/km²
Nederland167.743.567 t9,91 t4.051 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Hoofddorp, Noord-Holland CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)490.279 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd11,9 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)12.951 t/km²

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
11-09-200117:473,786,3 km10.000 mNorth Seausgs.gov
09-09-200121:303,425,5 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
08-09-200123:583,836,2 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
11-09-199905:323,799,2 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
28-07-199512:24459,1 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
20-09-199418:123,433,9 km5.000 mThe Netherlandsusgs.gov
01-12-198912:093,110 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov

Postcodes

Percentage bedrijven op Postcodes in Hoofddorp
 Postcode 2132: 38,2%
 Postcode 2134: 23,6%
 Postcode 2131: 17,5%
 Postcode 2135: 12,2%
 Postcode 2133: 7%
 Andere: 1,5%

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.