Ondernemingen in Schiedam

Industries

Bedrijfsdistributie per bedrijfstak
 Professionele Diensten: 17,9%
 Winkelen: 17%
 Thuisdiensten: 10,3%
 Industrie: 9,5%
 Medisch: 6,1%
 Restaurants: 6,1%
 Beauty & Spas: 5,3%
 Andere: 27,7%
Industrie omschrijvingAantal bedrijvenGemiddelde leeftijd van het bedrijfGemiddelde Google-beoordelingBedrijven per 1.000 inwoners
Autogarage1034.11,4
Schoonheidsalons1404.11,9
Lening Bedrijven812.71,1
Buurtwinkels en supermarkten784.01,0
Algemene Aannemers1684.32,2
Bouw anders2583.73,4
Onroerend Goed1483.92,0
Bouw van gebouwen1164.51,5
Groothandelelaren1084.51,4
Medisch en gezondheid2073.52,7
Accountants1112.81,5
Corporate management1064.01,4
Café's764.31,0
Electronicawinkel1154.41,5
Kantoorartikelen1333.91,8
Gebied van Schiedam, Zuid-Holland19,9 km²
Bevolking75.444
Mannelijke bevolking37.113 (49,2%)
Vrouwelijke bevolking38.331 (50,8%)
Populatieverandering van 1975 tot 2015 +5,2%
Populatieverandering van 2000 tot 2015 -0,7%
Gemiddelde leeftijd40,4
Gemiddelde leeftijd bij de mannen39,7
Gemiddelde leeftijd bij de vrouwen41,1
Netnummers10
BuurtenBedrijventerrein Rotterdam Noord-West, Centrum, Kleinpolder, Oud-Mathenesse, Overschie, Spaanse Polder
Lokale tijdzondag 18:32
TijdzoneMidden-Europese standaardtijd
Breedte- & lengtegraad51.91917° / 4.38889°
Postcodes31113112311331143115Meer

Schiedam, Zuid-Holland - Kaart

Schiedam, Zuid-Holland Bevolking

Jaren 1975 tot 2015
Gegevens1975199020002015
Bevolking71.72874.34275.99375.444
Bevolkingsdichtheid3.611 / km²3.743 / km²3.826 / km²3.798 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Schiedam Bevolkingswijziging van 2000 tot 2015

Afname van 0,7% van jaar 2000 tot 2015
LocatieWijziging sinds 1975Wijziging sinds 1990Wijziging sinds 2000
Schiedam, Zuid-Holland+5,2%+1,5%-0,7%
Zuid-Holland+21,1%+12,1%+5,9%
Nederland+24,3%+13,4%+6,5%
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Schiedam, Zuid-Holland Mediaan leeftijd

Gemiddelde leeftijd: 40,4 jaar
LocatieGemiddelde leeftijdMediane leeftijd (vrouw)Mediane leeftijd (mannelijk)
Schiedam, Zuid-Holland40,4 jaar41,1 jaar39,7 jaar
Zuid-Holland40 jaar40,9 jaar39,1 jaar
Nederland41 jaar41,7 jaar40,2 jaar
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Schiedam, Zuid-Holland Bevolkingspiramide

Bevolking per leeftijd en geslacht
LeeftijdMannelijkVrouwelijkTotaal
Onder 52.1432.0564.200
5-92.0282.0904.118
10-142.1562.0804.237
15-192.2652.2224.487
20-242.3262.2894.616
25-292.5122.5465.058
30-342.5382.5545.093
35-392.7552.7005.455
40-443.0122.7905.802
45-493.0172.9025.920
50-542.6752.6395.314
55-592.3662.3614.727
60-642.4622.4704.932
65-691.5311.5213.053
70-741.2661.4662.733
75-799431.2572.200
80-846511.1681.820
85 Plus4681.2221.690
Sources: CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)

Schiedam, Zuid-Holland Bevolkingsdichtheid

Bevolkingsdichtheid: 3.798 / km²
LocatieBevolkingGebiedBevolkingsdichtheid
Schiedam, Zuid-Holland75.44419,9 km²3.798 / km²
Zuid-Holland3,6 miljoen3.417,4 km²1.048 / km²
Nederland16,9 miljoen41.398,3 km²408,7 / km²
Sources: JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid

Schiedam, Zuid-Holland Historische bevolking

Geschatte bevolking van 1500 tot 2015
Sources:
1. JRC (European Commission's Joint Research Centre) work on the GHS built-up grid
2. CIESIN (Center for International Earth Science Information Network)
3. [Link] Klein Goldewijk, K., Beusen, A., Doelman, J., and Stehfest, E.: Anthropogenic land use estimates for the Holocene – HYDE 3.2, Earth Syst. Sci. Data, 9, 927–953, https://doi.org/10.5194/essd-9-927-2017, 2017.

Postcode

Percentage gebiedscodes gebruikt door bedrijven in Schiedam
 Netnummer 10: 66,6%
 Netnummer 6: 29,2%
 Andere: 4,2%

Bedrijfsspreiding voor Schiedam, Zuid-Holland

 Goedkoop: 47,2%
 Matig: 43,6%
 Duur: 9,2%

Human Development Index (HDI)

Statistische samengestelde index van levensverwachting, opleiding en inkomen per hoofd van de bevolking.
Sources: [Link] Kummu, M., Taka, M. & Guillaume, J. Gridded global datasets for Gross Domestic Product and Human Development Index over 1990–2015. Sci Data 5, 180004 (2018) doi:10.1038/sdata.2018.4

Schiedam, Zuid-Holland CO2-uitstoot

Kooldioxide (CO2) -emissies per hoofd van de bevolking in ton per jaar
LocatieCO2 uitstootCO2-uitstoot per hoofd van de bevolkingCO2-emissie-intensiteit
Schiedam, Zuid-Holland866.253 t11,5 t43.618 t/km²
Zuid-Holland38.003.786 t10,6 t11.120 t/km²
Nederland167.743.567 t9,91 t4.051 t/km²
Sources: [Link] Moran, D., Kanemoto K; Jiborn, M., Wood, R., Többen, J., and Seto, K.C. (2018) Carbon footprints of 13,000 cities. Environmental Research Letters DOI: 10.1088/1748-9326/aac72a

Schiedam, Zuid-Holland CO2-uitstoot

2013 CO2-uitstoot (ton/jaar)866.253 t
2013 CO2-uitstoot (ton/jaar) per hoofd11,5 t
2013 CO2-uitstoot intensiteit (ton/km²/jaar)43.618 t/km²

Recente aardbevingen in de buurt

Magnitude 3.0 en hoger
DatumTijdOmvangAfstandDiepteLocatieLink
09-09-200121:303,462,3 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
08-09-200123:583,877,5 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
11-09-199905:323,789,8 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
28-07-199512:24496,1 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov
20-09-199418:123,472,2 km5.000 mThe Netherlandsusgs.gov
01-12-198912:093,156 km10.000 mThe Netherlandsusgs.gov

Schiedam, Zuid-Holland

Schiedam ( uitspraak (info / uitleg)) is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. De gemeente maakt deel uit van de Metropoolregio Rotterdam-Den Haag. is gelegen tussen Rotterdam en Vlaardingen, oorspronkelijk aan de Schie en later ook a..  ︎  Schiedam Wikipedia Page

Postcodes

Percentage bedrijven op Postcodes in Schiedam
 Postcode 3111: 16%
 Postcode 3124: 9,4%
 Postcode 3112: 9,2%
 Postcode 3125: 9,2%
 Postcode 3117: 8,6%
 Postcode 3119: 7,1%
 Postcode 3115: 6,4%
 Postcode 3123: 6,2%
 Postcode 3116: 5,9%
 Postcode 3121: 5,9%
 Postcode 3114: 5,8%
 Andere: 10,4%

Over onze gegevens

De gegevens op deze pagina worden geschat met behulp van een aantal openbaar beschikbare hulpmiddelen en bronnen. Het wordt zonder garantie verstrekt en kan onnauwkeurigheden bevatten. Gebruik op eigen risico. Kijk hier voor meer informatie.